id="page37"

Awangarda Diety

 • czy Twoja waga jest prawidłowa?
  czy Twoja waga jest prawidłowa?
 • Awangarda diety
  Awangarda diety

Czy Twoja waga jest prawidłowa?

 

Awangarda Diety

Problem nadwagi a często nawet otyłości dotyka coraz więcej ludzi na Ziemi.
Żyjemy szybko i niezdrowo. Pogoń za pieniądzem czy robienie kariery bywa często okupione niezdrową dietą i potężną dawką stresu. Szczególnie dotyczy to mieszkańców krajów rozwiniętych (bogatych) i tych trochę mniej rozwiniętych... także!
Wielu ludzi nie zwraca uwagi na prawidłową dietę - jedzą szybko i dużo - i w dodatku paradoksalnie nie wiele się ruszają. A to najkrótsza droga do nadwagi, otyłości a w konsekwencji do wielu niebezpiecznych chorób (zawał, wylew, cukrzyca a nawet rak).

Jeżeli niestety Twoje lustro za każdym razem utożsamia Cię z człowiekiem ćwiczącym SUMO a Tobie się to nie podoba i chciałbyś to zmienić - to trzeba przyjąć pewną strategię, która doprowadzi Cię do sukcesu. Na pewno nie pomoże tu rozbicie i wyrzucenie lustra :-) Więc jeżeli Ty na pewno tego sportu nie uprawiasz - to powinieneś się poważnie nad tym zastanowić - albo:

Poznaj naszą strategię.

Strategia to zespół czynności mających na celu zaplanowanie, przygotowanie i wykonanie wielu różnych operacji, uderzeń i manewrów oskrzydlających dla osiągnięcia zamierzonego celu.

Najpierw rozpoznajemy przeciwnika, przygotowujemy operację i przystępujemy do uderzenia!

Dlatego też:

 1. Musisz się z tym pogodzić, że lustro nie kłamie a SUMO niech sobie ćwiczą Japończycy - właściwe nastawienie to połowa sukcesu!
 2. Sprawdź swój BMI (Body Mass Index) aby ocenić wielkość operacji. Dowiesz sią jaką potegą dysponuje przeciwnik!
 3. Zaplanuj i przygotuj się do wojny ze zbędnymi kilogramami! Zdobądż zapasy amunicji - Logistyka przede wszystkim!
 4. Przeprowadź zmasowany atak na pozycje zajmowane przez wroga.
 5. Zabezpiecz się na przyszłość abyś już nigdy nie szedł na wojnę!

W tym celu zobacz raport zawierający propozycję awangardowej diety. Wykonaj wszystkie opisane w nim kroki - ciesz się prawidłową, niższą wagą! Więcej informacji nt kontroli wagi własnego ciała - tutaj!

Facebook