Zapraszamy do świata LR - Zostań PARTNEREM LR

Idź do spisu treści

Menu główneLINKI

Awangarda diety 5 kroków do wymarzonej figury
 

"Jesteś na stronie Partnera LR - Zespół Małgorzata i Jacek KUROWSCY."
Aktualności


Maja Włoszczowska ambasadorką LR
16.01.2015

Maja Włoszczowska

ambasadorką LR !!!
!!! ZOBACZ FILM !!!
Maja Martyna Włoszczowska - polska kolarka górska, wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB oraz w maratonie MTB, wielokrotna wicemistrzyni i mistrzyni Europy, wielokrotna mistrzyni Polski w cross-country.

Maja Włoszczowska ur. 9 listopada 1983 w Warszawie, karierę zaczęła w małym klubie kolarskim Śnieżka Karpacz w 1997 roku. Już 1999 zdobyła tytuł mistrza Polski juniorów w kolarstwie górskim w barwach klubu PTS CCC Piechowice.
W 2000 roku trafia do kadry narodowej pod kierownictwem trenera Andrzeja Piątka. Zdobyła wtedy srebrny medal w kategorii juniorek na mistrzostwach świata w Sierra Nevada.
Od roku 2003 ścigała się w Zawodowej Grupie Kolarskiej LOTTO. W 2004 roku brała udział w Igrzyskach Olimpijskch w Atenach i zajęła tam 6. miejsce. W latach 2007 - 2008 ścigała się w MTB Halls Team. Po rozpadzie tej grupy, w 2009 roku podpisała czteroletni kontrakt z firmą CCC, sponsorem zawodowej grupy kolarskiej CCC Polkowice.
W grudniu 2012 roku podjęa wspópracę z międzynarodową marką rowerową Giant i w sezonie 2012/2013 występowała w barwach zespołu GIANT Pro XC Team. W sezonie 2014 GIANT Pro XC Team podzielił się na sekcje damską (Liv Pro XC Team) i męską (GIANT Pro XC Team). Liv jest marką Gianta dla kobiet.
Trzykrotnie (2003, 2004, 2005) zdobyła 11. miejsce w plebiscycie na Sportowca Roku, organizowanym przez Przegląd Sportowy, w roku 2008 zajęła w nim 6. miejsce, w roku 2009 była 10, a w 2010 czwarta.
Pod koniec listopada 2005 została uhonorowana srebrnym medalem Akademii Polskiego Sukcesu za wybitne osiągnięcia dla Polski w kolarstwie górskim. W tym roku otrzymała też tytuł najlepszej polskiej kolarki sezonu w plebiscycie dziennikarzy organizowanym przez PZKol.
Maja Włoszczowska ma wykształcenie wyższe, mgr inż. matematyki finansowej i ubezpieczeniowej , którą studiowała na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej.
Od 2010 roku w związku z Przemysławem Zawadą - pilotem rajdowym. Obecnie mieszka w Jeleniej Górze.
Postanowieniem Prezydenta RP z dnia 8 października 2008 za osiągnięcia sportowe została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, a w dniu 5 listopada 2010 - za wybitne osiągnięcia sportowe, za dziaalność na rzecz rozwoju i upowszechniania kolarstwa - Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Została czonkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed przyspieszonymi wyborami prezydenckimi 2010. (Żródło: Wikipedia)

Maja Włoszczowska lubi nowy - antystresowy Produkt LR - MINDMASTER!!!

Wielka ofensywa MIND MASTER trwa!!! - poznaj nowy - antystresowy Produkt LR

 
Kolunio72
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego